تصویر  برنج نیم دانه 11 کیلویی
     8,400 تومان
شناسه کالا در انبار: 08768
پیشنهاد به دوستان

مشخصات محصول

وزن 11 كیلوگرم
تعداد 1
برند مرواريد

• برنج که با نام های دوئی،چاپول،ریس،ارز،روزی،ثمن،گرنج نیز نامیده می شود دارای طبع سرد و خشک است،از نظر ظاهری برنج به طور کلی به دو نوع هندی که دانه های دراز و باریک و خیلی مرغوب که قسمت عمده ی برنج های مرغوب صدری ایران از این نوع می باشد.
و نوع دوم برنج ژاپنی که دانه هی گرد و ریز دارد که در ایران به نام برنج گرده معروف می باشد.آرد برنج را می توان از ضماد های نرم کننده قرار داد.

 

• خاصیت کاهش تب دارد و برای معالجه بیماری های بری بری یعنی بیماری های ناشی از .کمبود ویتامین مفید می باشد.

 

• برنج، تری گلسیرید را کاهش داده و به متعادل ساختن فشارخون و نگه داشتن سطح آن در یک وضعیت نرمال کمک شایانی می کند، کسانی که به فشار خون بالا مبتلا هستند با خوردن آن می توانند فشار خون خود را کنترل کنند.

 

• در رابطه با طرز پخت برنج نیز باید گفت که مصرف برنج کته مفیدتر از آبکش کردن آن است چراکه شستن زیاد و آبکش کردن برنج به میزان زیادی از فیبر و ویتامین های گروه B آن می کاهد و محصول را کم ارزش می کند.

 

• نگهداری برنج از اهمیت بسیار بالایی برخورداراست و باید در محل خشک و خنک نگهداری شود. زیرا بهترین شرایط برای رشد و تکثیر تخم های آفت برنج، گرما و رطوبت است پس بهترین روش برای پیشگیری از حشره زدن برنج نگهداری آن در دمای مناسب است. روش های مختلف دیگری از جمله اضافه کردن نمک نیز برای کاهش آفات برنج بسیار موثر می باشد.

 

• برنج حاوی مواد معدنی مانند : کلسیم، آهن، منیزیم، منگنز، فسفر، پتاسیم و روی است.

روش های پرداخت

مشتریان گرامی می توانند هزینه های مرتبط با کالاها و خدمات را به دو روش پرداخت نمایند:

۱. پرداخت آنلاین با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب: در این روش هزینه کالا و خدمات پس از طی کلیه مراحل مرتبط در سایت از طریق درگاه های بانکی پرداخت شده و برای مشتری فاکتور صادر می گردد. کالای خریداری شده توسط شبکه توزیع سایت لوتوس برای مشتریان ارسال شده و همراه با فاکتور خرید تحویل می گردد.
۲. پرداخت در محل: مشتریان گرامی می توانند هزینه کالا و خدمات را در محل و هنگام تحویل گرفتن کالا پرداخت نمایند. توصیه می گردد برای پیشگیری از هر گونه سوء تفاهم حتما با استفاده از کارت بانکی و از طریق دستگاه های کارت خوان سیار که در اختیار عوامل توزیع می باشد هزینه های فاکتور شده پرداخت گردد. مبلغ پرداختی برای هزینه کالا و خدمات باید دقیقا برابر رقمی باشد که در فاکتور ذکر شده است از کلیه مشتریان گرامی درخواست می گردد از پرداخت هر گونه هزینه اضافی بیش از مبلغ ثبت شده در فاکتور رسمی به هر عنوان خودداری نمایند.
تذکر: این خدمت فعلا فقط برای مناطق ۲۲ گانه تهران قابل ارائه می باشد.

زمان تحویل، روش های حمل و ارسال کالا به مشتریان
۱)مناطق ۲۲ گانه تهران
مشتریان محترمی که  محل تحویل سفارش  آنها در محدوده مناطق 22 گانه شهر تهران است می توانند سفارش های خود را ازطریق پیک دریافت نمایند. سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت ۱۴ و در روز پنج‌ شنبه تا ساعت ۱۱ ثبت شوند، کالای خریداری شده در همان روز تا ساعت ۲۰ به سفارش دهنده تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که  پس از ساعت‌های ذکر شده یا در روزهای تعطیل ثبت شوند در اولین روز کاری تا ساعت ۲۰ روز آینده تحویل میگردند.
هزینه ارسال از طریق پیک 9000 تومان می باشد. در جشنواره ها و زمان هایی که رسما اعلام می گردد این امکان وجود دارد که حمل رایگان کالاها در دستور کار قرار گیرد.
۲)ارسال  با پست پیشتاز
مشتریان خارج ازمناطق ۲۲ گانه  شهر تهران میتوانند کالای خود را از طریق پست پیشتاز دریافت نماید. کلیه سفارش‌هایی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه  توسط پست پیشتاز ارسال میشوند ظرف مدت ۲۴ الی ۷۲ ساعت آینده (بسته به دوری و نزدیکی محل تحویل سفارش) به دست سفارش دهنده خواهد رسید. مبنای محاسبه مدت زمان ۲۴ الی ۷۲ ساعت پست پیشتاز برای سفارش هایی که در روز پنچ‌شنبه، جمعه یا روز تعطیل  ثبت میگردند ۸ صبح روز شنبه یا اولین روز کاری پیش رو خواهد بود.
هزینه ارسال از طریق پست پیشتاز بر مبنای وزن کالا از طریق سایت پست در هنگام خرید تعیین می گردد. در جشنواره ها و زمان هایی که رسما اعلام می گردد این امکان وجود دارد که حمل رایگان کالاها در دستور کار قرار گیرد.