درباره وطن مارت

پیشینه وطن مارت مربوط به سال 1316 میباشد. از همان ابتدا, اولویت كسب و كار در صداقت, اعتماد خریدار و فروشنده و ارائه بهترین خدمات بنا نهاده شد.
اعتبار, سابقه و اعتماد مشتریان در راس تجارت ما قرار دارد. بدین منظور, جهت ارائه خدمات نوین به مشتریان, وطن مارت راه حل جدیدی ارائه كرده است كه تلفیقی از كسب وكار سنتی و مدرن است. وطن مارت طیف وسیعی از محصولات غذایی و سوپرماركتی را با كیفیت مطلوب و قیمت های تعدیل شده ارائه می نماید. مشتریان در صورت تمایل میتوانند خرید و پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند و یا تنها درخواست كالاهای خود را به صورت اینترنتی ثبت كنند.

پیشینه وطن مارت:

شركت مادر وطن مارت, فعالیت خود را از سال 1316 در قالب فروش ادویه جات, داروهای گیاهی و كوهی, شوینده های گیاهی, میوه جات و سبزیجات آغاز نمود. از سال 1340 فعالیت خود را با فروش كالاهای اساسی در حوزه موادغذایی به سوپرماركت ها توسعه بخشید و از سال 1386 با ثبت شركت بازرگانی پارس وطن كالا به توزیع موادغذایی و سوپرماركتی در صنف عمده فروشی پرداخت.
از دیگر شركت های در حال فعالیت در این مجموعه, شركت صنایع غذایی هزاره سوم وطن است كه از سال 1386در زمینه تولید و بسته بندی قند, نبات,شكر, حبوبات و غلات مشغول به فعالیت است.

هدف وطن مارت:

هدف ما این است كه اولین انتخاب باشیم برای مشتریان جهت خرید اینترنتی مواد غذایی و سوپرماركتی

ماموریت وطن مارت:

تغییر, لازمه و عنصر جدایی ناپذیر تجارت ما است و ماموریت ما ایجاد خدمات نوین و كارآمد برای مشتریان ما می باشد.
مشتریان راضی بزرگترین سرمایه وطن مارت است.

چرا وطن مارت؟

با حضور طولانی مدت در توزیع مواد غذایی, نیازهای مشتریان را شناسایی كرده ایم و خدمات مورد نیاز و همچنین فراتر از نیاز مشتریان را ارائه می نماییم.
كالاهای انحصاری وطن مارت كه شامل برنج, چای, خشكبار, آجیل و زعفران است, از مرغوبترین مزارع كشاورزی ایرانی تامین و توزیع می شود. قیمت مناسب و كیفیت مطلوب خدمات پس از فروش محصولات از جمله مزیت های رقابتی ما محسوب می شود.